Share on Google+

Moeiteloos Chic Zijde Liner Blazer Zoom

Moeiteloos Chic Zijde Liner Blazer

Artikelnummer: 8756
Cadeauverpakking beschikbaar

Beschikbaarheid: Op voorraad

€ 439,99

Details


Moeiteloos Chic
Een blazer gemaakt van wollen schelp en zijde voering, geconstrueerd door de collared halslijn, dubbel geborsteld ontwerp, twee functionele zakken en lange mouwen.
Model (5'9''/178cm) draagt maat S, met afmetingen hieronder:Borst-33"/84cm Taille-24.4"/62cm Heupen-35.8"/91cm







  • Wol Dekking + zijde Liner, laag-toets comfort


  • Regelmatige Pasvorm


  • Hoorn knoppen


  • Elke bestelling wordt voor uw controle verpakt met gratis zijden staal. Bekijk onze FAQs voor meer informatie over de manieren om de kwaliteit van zijdestof te identificeren.

  • Levertijd: 6-10 Werkdagen

Lees verder

Bezorging en retouren

Gratis verzending vanaf € 35,- (Geen belastingen / 2-4 dagen verzending in NL/BE)

45-dag Retour/Ruilen

beoordelingen
Schrijf je eigen recensie

Hoe beoordeelt u dit product? *
  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Rating
Maattabel
Dames Maatabble van Kleding

NLDEFRITUS&CanadaUKAU
XS34-3634-3630-3238-400-266
S383834-36424-68-108
M404038-40448-1012-1410
L4242-4442-4446121612-14
XL4644-46465014-161816
XXL48-50484852-541820-2218
Dames Maatabble van Nachtkleding
UnitXSSMLXLXXL
Borstcm9296102108114120
Schoudercm383940.54243.545
Mouwencm596061626364
Manchetcm252627282930
Voorlengtecm646668707376
Taillecm80849096102108